До 210 - річниці з дня народження Тараса Шевченка, видатного українського поета, прозаїка, живописця, етнографа.Цитати з творів українського пророка

Дата: 08.03.2024 17:36

Національний герой і символ України, в творчості якого закладені пророчі слова для майбутніх поколінь!

Цитати з творів українського пророка:

📃 Борітеся – поборете, Вам Бог допомагає! За вас правда, за вас слава, І воля святая!

📃 Вогонь запеклих не палить.

📃 І на оновленій землі врага не буде, супостата, А буде син, І буде мати, І будуть люди на землі.

📃 В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля. Нема на світі України, немає другого Дніпра,

📃 Свою Україну любіть. Любіть її… Во врем’я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.

📃 Наша дума, наша пісня, Не помре, не загине. Ось де, люди, наша слава, слава України!

📃 Не вмирає душа наша, Не вмирає воля. Й неситий не виоре На дні моря поле.

📃 Кохайтеся ж, чорнобриві, Але не з москалями, Бо москалі – чужі люди, Роблять лихо з вами.

📃 Я так її, я так люблю мою Україну убогу, що проклену святого Бога, за неї душу погублю!

📃 В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

📃 І возвеличимо на диво І розум наш, і наш язик.