Володимир Зеленський :"Поспілкувався з режисером номінованого на «Оскар» документального фільму «20 днів у Маріуполі» Мстиславом Черновим."

Дата: 07.03.2024 21:47

Вдячний команді, яка створила цей дуже важливий фільм, за те, що вони викрили для всього світу звірства Росії проти нашого народу. Ця жахлива та правдива розповідь має критично важливе значення для протидії російській брехні, утримання України в центрі уваги та для розуміння, що наша держава має виграти цю війну, а Росія має бути притягнута до відповідальності.

Дякую команді за їхню безстрашну й невтомну роботу та бажаю їм успіхів у номінації."

____

I spoke with Mstyslav Chernov, the director of the Oscar-nominated documentary "20 Days in Mariupol."

I am grateful to the team behind this very important film for exposing Russian atrocities against our people to the entire world. This harrowing and fact-based account is critical for countering Russian lies, keeping Ukraine in the spotlight, and understanding that Ukraine must win this war and Russia must be held accountable.

I thank the team for their fearless and tireless efforts and wish them the best of luck with their nomination.