«Ця війна закінчиться лише Перемогою й однозначно з поверненням Криму», — Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло.

Дата: 07.03.2024 11:35

Рік тому, 7 березня, у бою під Бахмутом загинув український доброволець, засновник і перший командир батальйону «Вовки Да Вінчі» Збройних Сил України, Герой України Дмитро Коцюбайло.

Дмитро — перший в історії України доброволець, якому було присвоєно звання «Героя України» прижиттєво. Із 2014 року Да Вінчі стояв на захисті незалежності України, брав участь у боях у найгарячіших точках фронту на Донеччині та Луганщині.

Із початком повномасштабного вторгнення рф бойова група «Вовки Да Вінчі» стала батальйоном, що офіційно вступив до лав ЗСУ. «Вовки Да Вінчі» брали участь у боях на Донеччині: у Соледарі, Берестовому, Серебрянці, Володимирівці та Бахмуті; на Луганщині — у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Білогорівці й Кремінній, а також у звільненні Харківщини: Балаклії, Ізюма та Куп’янська.

Вічна шана борцю за незалежність України, борцю за свободу України, борцю за Перемогу України. Вічна шана українським воїнам.

«За свою свободу треба боротися. Якщо не хочеш бути в ярмі чи стати рабом, то треба боротися».