Дата: 06.03.2024 20:38

Володимир Зеленський :"Під час перемовин із Прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом обговорили, якими засобами можемо ще розширити простір безпеки в Чорному морі, як можемо додати захисту на фронті та всім нашим містам, зокрема Одесі. Ми потребуємо більше систем ППО.

З Кіріакосом Міцотакісом також заслухали доповідь у порту Одеси про функціонування «зернового коридору» та безпекову ситуацію в Чорному морі. Дуже важливо посилити захист портової інфраструктури, яка зазнає російських атак. Про поточну ситуацію на Одещині та на південній ділянці фронту, про заходи з протидії російському флоту поспілкувалися з військовим командуванням.

Дякую Греції за допомогу нашій державі та суспільству в захисті життя!"

——

During our conversation, Greek Prime Minister Kyriakos Mitsotakis and I discussed ways to expand the security space in the Black Sea, as well as protect the frontlines and all of our cities, including Odesa. Ukraine requires more air-defense systems.

We were also briefed on the operation of the grain corridor and the security situation in the Black Sea. It is critical to strengthen the security of the port infrastructure.

We also spoke with the military command about the current situation in the Odesa region and on the southern frontline, as well as measures to counter the Russian fleet.

I am grateful to Greece for assisting our state and society in protecting life.