Володимир Зеленський:"Відвідали одеський Спасо-Преображенський кафедральний собор разом із Прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом. Храм зазнав значних руйнувань унаслідок російського ракетного удару."

Дата: 06.03.2024 19:45

Абсолютна більшість російських мішеней – це звичайні цивільні об’єкти. Маємо відновити кожен. Дякую Греції за готовність взяти участь у відбудові нашої культурної спадщини, зокрема в Одесі."

——

Greek Prime Minister Kyriakos Mitsotakis and I visited Odesa's Transfiguration Cathedral, which had been severely damaged by a Russian missile strike.

The vast majority of Russian targets are ordinary civilian facilities. We must restore every one of them.

I am grateful to Greece for its willingness to contribute to the restoration of our cultural heritage, particularly in Odesa.