Володимир Зеленський :"Ми з Грецією почали підготовку двосторонньої угоди щодо безпекових гарантій – нашої співпраці в галузі безпеки."

Дата: 06.03.2024 19:30

Володимир Зеленський :"Ми з Грецією почали підготовку двосторонньої угоди щодо безпекових гарантій – нашої співпраці в галузі безпеки. Сподіваюся, що невдовзі наші команди підготують угоду до підписання. Маємо зафіксувати в ній і вже досягнутий рівень співпраці та підтримки на цей рік, а також і на наступні десять років – саме довготривала безпекова співпраця дає найкращі результати. Також у цьому році маємо максимально активно працювати, щоб зменшити здатність Росії фінансувати агресію. Що менше буде в Путіна грошей, то менше людей він зможе вбити. Він не хоче ніякого миру, ніякої дипломатії. Тому потрібно й надалі посилювати санкції проти Росії та карати російських убивць за все, що вони наробили. Важливо допомагати нашій обороні. Важливо обмежувати економічний потенціал російських терористів. Важливо підтримувати роботу Міжнародного кримінального суду та протидіяти російській дезінформації.

Кожен день має наближати справедливий мир. І я вдячний Греції, вдячний Премʼєр-міністру Міцотакісу за відчутну допомогу заради миру."

🇺🇦🇬🇷

——

Together with Greece, we have begun preparing a bilateral agreement on security commitments – our cooperation in the field of security. I hope that our teams will soon prepare the agreement for signing. We need to set out the level of cooperation and support already achieved for this year and for the next ten years, as long-term security cooperation yields the best results. This year, we must also work as actively as possible to reduce Russia's ability to finance its aggression. The less money Putin has, the less people he can kill. He wants no peace, no diplomacy. That is why we need to continue to tighten sanctions against Russia and punish Russian murderers for everything they have done. It is important to help our defense. It is important to limit the economic potential of Russian terrorists. It is important to support the work of the International Criminal Court and counter Russian disinformation.

Every day should bring a just peace closer. And I am grateful to Greece, to Prime Minister Kyriakos Mitsotakis for the tangible assistance for the sake of peace.