Мешканці Званівської громади, які наразі знаходяться на території Донецької області отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від World Central Kitchen.

Дата: 06.03.2024 16:01

Спільними зусиллями підтримуємо наших людей!

Також, продовжується робота в напрямку підтримки та допомоги сім'ям нашої громади, які знаходяться в інших областях України. В умовах воєнного стану Званівська сільська військова адміністрація, на чолі з начальником Олександром Білицьким вживає всіх необхідних заходів задля підтримки мешканців громади. Цими днями, за співпраці з благодійними фондами та організаціями, здійснено відправлення гуманітарної допомоги Укрпоштою та Новою поштою для мешканців громади в різні куточки країни.

Об'єднуємо зусилля щоб не залишати людей без турботи.🤝

Єднаємось та віримо в Україну!🇺🇦