Вечірнє звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 05.03.2024 22:00

Сьогодні є новий крок Міжнародного кримінального суду – ордери на арешт ще двох представників російського керівництва. Цього разу – військових керівників. Командувачів російських вбивць – дальньої авіації та Чорноморського флоту держави-терориста.

Зокрема вони здійснювали та здійснюють терористичну кампанію проти нашої держави і людей – удари проти нашої енергетики, нашої цивільної інфраструктури. Це очевидні злочини – воєнні злочини Росії та злочини проти людяності. І саме щодо цього є принциповий рух у Міжнародному кримінальному суді. Коли міжнародна юстиція починає працювати, її вже не зупинити. Справедливість для України, для українців та для міжнародної спільноти загалом обов’язково буде відновлено.

Я дякую прокурору Міжнародного кримінального суду Каріму Хану, усій команді Міжнародного кримінального суду та нашій українській команді, що працює заради відновлення справедливості, – усім слідчим, які розслідують російські злочини війни, усім експертам, які допомагають, Генеральному прокурору та його Офісу та усім правоохоронцям України. Російські вбивці будуть відповідати – це точно.

Слава Україні!