Вадим Філашкін:"День єдності. День сили. День віри. День безмежної любові до своєї країни.Саме таким був цей день десять років тому для тисяч донеччан, які вийшли на центральну площу міста, щоб на весь світ заявити: «Донецьк — це Україна!»

Дата: 05.03.2024 16:18

Цей мітинг має власний лозунг — «10 тисяч сміливих заради 45 мільйонів єдиних». І це правда, адже вся країна почала сприймати Донеччину інакше. Не як прихильників «Партії регіонів» та «русского міра», а як сміливих борців за свою державу.

Сотні донеччан у лавах ЗСУ, ДПСУ, СБУ, поліції щодня продовжують боротьбу за своє місто, свою країну.

Десятки тисяч щодня, чим можуть, допомагають фронту. І всі вони вірять, що неодмінно повернуться додому і, як тоді, 10 років тому, співатимуть гімн України під жовто-блакитними стягами у центрі свого рідного Донецька.

Нашого вільного українського Донецька."

Фото: Антон Скиба