Володимир Зеленський :"17 липня 2014 року російські терористи знищили літак рейсу MH-17, що прямував з Нідерландів у Малайзію."

Дата: 01.03.2024 20:00

Володимир Зеленський :"17 липня 2014 року російські терористи знищили літак рейсу MH-17, що прямував з Нідерландів у Малайзію. Тоді загинули 298 людей, із них 193 – громадяни Нідерландів. Саме з нашого Харкова повертали в Нідерланди тіла загиблих. Ця катастрофа показала всьому світу, яку загрозу насправді становить Росія та її агресія.

Сьогодні разом з Марком Рютте заслухали доповідь про розслідування, встановлені факти. Кожна хвилина того страшного дня проаналізована. Усі винні в знищенні MH-17 повинні абсолютно справедливо відповідати перед судом.

Я дякую всім, хто допомагає наближати справедливість."

____

On July 17, 2014, Russian terrorists shot down flight MH-17, which was en route from the Netherlands to Malaysia. 298 people were killed, 193 of whom were Dutch citizens. The bodies of the victims were returned to the Netherlands from Kharkiv. This catastrophe demonstrated to the entire world the true threat that Russia and its aggression pose.

Today, Dutch Prime Minister Mark Rutte and I received a report on the investigation and the established facts. Every minute of that terrible day has been examined. All those responsible for the downing of the MH-17 must be brought to justice in a completely fair manner.

I am grateful to everyone who helps bring justice closer.