Володимир Зеленський:"Маємо безпекові угоди вже із шістьма державами: Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією."

Дата: 01.03.2024 10:26

Володимир Зеленський:"Маємо безпекові угоди вже із шістьма державами: Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією. Кожна така угода наближає нашу державу до більших можливостей, до більшої взаємодії зі світом, до більшої сили. І разом із цим кожна така угода додає більше сили міжнародному порядку, заснованому на правилах. Що більше ми взаємодіємо, то швидше російські терористи програють.

Дякую кожному лідеру, кожній державі, які допомагають Україні!"

____

We already have security agreements with six countries: The UK, Germany, France, Denmark, Canada, and Italy. Each such agreement brings our country closer to greater opportunities, to greater interaction with the world, to greater strength. And at the same time, each such agreement adds more strength to the rules-based international order. The more we interact, the faster the Russian terrorists lose.

I am grateful to every leader, every state that helps Ukraine!