Начальник Званівської сільської військової адміністрації Олександр Білицький активно співпрацює з благодійними фондами, організаціями на всіх напрямках, завдяки даній співпраці отримано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, свіжого хліб

Дата: 29.02.2024 18:25

Під час війни українці об'єднуються на різних фронтах діяльності, щоб досягнути спільної мети - перемоги!

Одним з важливих залишається гуманітарний фронт, постає питання щодо забезпечення мешканців, які залишаються на території громади всім необхідним на постійній основі.

Вирішуючи ці питання, начальник Званівської сільської військової адміністрації Олександр Білицький активно співпрацює з благодійними фондами, організаціями на всіх напрямках, завдяки даній співпраці отримано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, свіжого хлібу, палива, памперсів та гігієни доставлено до мешканців Званівської громади.

Мешканців, які залишаються поблизу лінії розмежування було забезпечено:

- свіжим хлібом від БО "БФ"Янголи Спасіння ";

- продуктовими наборами від World Central Kitchen;

- памперси для дорослих та гігієну від Project HOPE;

- паливом від БФ "За сильну Україну" для безперебійної роботи генератора.

Вдячні всім за активну участь у підтримці людей, які залишаються на лінії розмежування.🤝

За співпраці з головою Бахмутської РДА, начальником районної військової адміністрації Sergey Kalyan працюємо та допомагаємо ще активніше.

Наполягаємо прийняти рішення щодо евакуації в безпечні регіони країни!

Збереження життя - головна ціль кожного!

Евакуюйся_вчасно‼️

Все буде Україна!🇺🇦