Молдова продовжила ще на рік тимчасовий захист для українців

Дата: 29.02.2024 17:10

Молдова продовжила ще на рік тимчасовий захист для українців

Українським шукачам притулку у Молдові продовжено термін тимчасового захисту до 1 березня 2025 року, повідомляють на сайті уряду країни.

Зазначається, що тимчасовий захист буде продовжено автоматично як і документ, що посвідчує особу набувача тимчасового захисту.

Відповідне рішення ухвалено виконавчою владою з метою забезпечення стабільності українців, які знайшли прихисток на території країни.

Українці з тимчасовим захистом матимуть право працювати на території Республіки Молдова і не потребуватимуть для цього отримання права на тимчасове проживання. Але для цього вони повинні зареєструватись у місцевому територіальному підрозділі Національного агентства зайнятості.

Заяву на отримання тимчасового захисту на рік можуть подати до 1 березня 2024 року українці, які вже перебувають у країні, а також громадяни України, які прибудуть у Молдову після цієї дати.

#Мінреінтеграції