Дата: 29.02.2024 13:58

Виховання свідомої молоді, учнівства надважливе завдання на сьогодні. Напередодні річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка одинадцятикласники комунального закладу "Званівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" започаткували проєкт "Пісенна Шевченкіана", який передбачає створення візуального супроводу до пісень, покладених на вірші Шевченка. Учні мали у підборі візуального ряду висловити власне бачення ідеї пісні. Пропонуємо долучитися до нової візуалізації творчості Кобзаря. Першою презентуємо роботу Легуцької Анни.

Для вас звучить пісня "Думи мої" Артема Пивоварова та Надії Дорофеєвої на слова Т. Шевченка