Президент України підписав законопроєкт про демобілізацію строковиків.

Дата: 27.02.2024 16:25

Президент України підписав законопроєкт про демобілізацію строковиків.

🗳️Раніше Верховна рада підтримала Президентський законопроєкт про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану.

📃З дня, коли почне діяти законопроєкт, військовослужбовці строкової служби, кінцевий термін служби яких припав на час дії воєнного стану, мають бути звільнені в запас, якщо не висловлять бажання продовжити службу за контрактом. Ті військовослужбовці, які будуть звільнені в запас, матимуть відстрочку від мобілізації на 12 місяців від дня звільнення.