Дата: 26.02.2024 13:15

Сьогодні, 26 лютого 2024 року, ми відзначаємо десяту річницю спротиву Криму. Це не просто дата, це важлива подія в нашій історії, в історії незалежної України, історії Європи та усього світу – усіх, хто відстоює принципи верховенства прав людини та поважає основи світового порядку. Про мужність, патріотизм та законність вели розмову класні керівники з учнями Верхньокам'янської школи на інформаційних хвилинках, годинах спілкування. історичних екскурсах. Висновок один: Крим-це Україна!