Вадим Філашкін :"Благодійніки продовжують надавати допомогу жителям Донеччини, які через бойові дії опинились у скрутних умовах."

Дата: 25.02.2024 17:35

Так, за цей тиждень громади області отримали понад 898,9 тонн благодійної допомоги.

Загалом з початку року громади отримали понад 7931,5 тонн різнопланової допомоги.

Жителі області отримали продукти харчування, засоби гігієни, будівельні матеріали, медичні препарати, непродовольчі товари в тому числі паливні пелети, лісоматеріали.

В першу чергу допомогу отримали особи пенсійного віку, багатодітні родини, сім’ї з дітьми та інші вразливі категорії населення.

Високо цінуємо кожен внесок благодійних організацій та волонтерів!

Разом допомагаємо тим, хто сьогодні потребує особливої уваги та підтримки."