24 лютого 2022 року - день, навічно вкарбований в історію України. Саме в цей день росія здійснила повномасштабне вторгнення на територію України.

Дата: 24.02.2024 10:53

Це вторгнення стало кульмінацією загарбницької війни, яку росія розпочала 10 років тому з анексії Криму й окупації Донбасу.

Ніколи в нашій пам'яті не зітруться ті перші хвилини, перші дні, місяці... Ми ніколи не пробачимо розстріляних і закатованих мирних жителів, діточок, загиблих Героїв, стертих з лиця землі українських міст і сіл, зруйновані пам'ятки культурної спадщини.

Українці вистояли. Ми боремося. Росія веде проти України екзистенціцну війну, метою якої є не лише захоплення нашої території, а й знищення української державності та національної ідентичності і геноцид українського народу.

Зараз основою успішного супротиву є консолідація українського суспільства. Збройні Сили України - це наша гордість, слава й незламність. Наші захисники та захисниці ціною власного життя і здоров'я здобувають свободу для українського народу, виборюють право на існування нашої держави. Масовий волонтерський рух є надійним тилом для наших захисників.

Сьогодні і завжди кожен із нас - українець! Кожен із нас - воїн! І разом ми переможемо, відстоявши нашу сильну, соборну, незалежну Україну!✊🇺🇦

Ми завжди пам'ятатимемо кожного, хто поклав своє життя заради майбутнього і тих, хто захищає нашу країну в ці хвилини.

Вічна пам'ять усім, кого вбила ця жорстока війна...🕯️

Ми - боремося, ми й досі нескорені, і цього не буде НІКОЛИ... Бо ми - УКРАЇНЦІ!

Слава нескореному народові України!🇺🇦

Слава ЗСУ та нашим Героям!🇺🇦