Оперативна ситуація по області станом на ранок 24 лютого.

Дата: 24.02.2024 11:51

Оперативна ситуація по області станом на ранок 24 лютого.

Волноваський район. У Вугледарській громаді пошкоджено господарчу будівлю в Богоявленці.

Покровський район. У Мар'їнській громаді обстріляні Красногорівка, Костянтинівка і Максимільянівка. У Курахівській громаді під вогнем Веселий Гай. У Мирнограді загинула людина.

Краматорський район. В Озерному Лиманської громади пошкоджено 2 будинки. У Костянтинівській громаді пошкоджені 14 будинків: 12 у Марковому і 2 у Миколаївці.

Бахмутський район. У Сіверську поранено 2 людини. У Торецьку пошкоджено будинок. У Часовоярській громаді пошкоджені 6 приватних будинків і 4 багатоповерхівки. У Соледарській громаді обстріляні Роздолівка і Васюківка, у Званівській — Верхньокам'янське.

Всього за добу росіяни 23 рази обстріляли населені пункти Донеччини. З області евакуйовано 347 осіб, у тому числі 134 дитини.

#StopRussia