Володимир Зеленський :"Сьогодні Україна точно сильніша, ніж два роки тому. Сьогодні ми підписали ще одну безпекову угоду, яка зміцнює позиції нашого народу, і особливо наших воїнів."

Дата: 24.01.2024 18:45

Володимир Зеленський :"Сьогодні Україна точно сильніша, ніж два роки тому. Сьогодні ми підписали ще одну безпекову угоду, яка зміцнює позиції нашого народу, і особливо наших воїнів. Це потужне і вчасне рішення, яке є важливим внеском у посилення нашої стійкості.

Ми з Премʼєр-міністром Канади Джастіном Трюдо підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Канадою. Документ передбачає виділення Канадою у 2024 році понад 3 млрд канадських доларів макрофінансової та оборонної допомоги Україні.

Дякую Прем’єр-міністру та всім канадцям! Ви разом з Україною з перших днів повномасштабної війни. Це дуже цінно для нас."

🇨🇦 🇺🇦

____

Ukraine is definitely stronger now than it was two years ago. Today, we signed another security agreement, which strengthens the position of our people, particularly our soldiers. This is a strong and timely decision that will significantly strengthen our resilience.

Prime Minister Trudeau and I signed a security cooperation agreement between Ukraine and Canada, which allocates over CAD 3 billion in macro-financial and defense assistance in 2024.

I am grateful to Justin Trudeau and all Canadians. You have stood with Ukraine from the first days of the full-scale war. It is very valuable to us.

🇨🇦 🇺🇦