Володимир Зеленський :"Є новий оборонний пакет від Данії – вже пʼятнадцятий"

Дата: 23.02.2024 22:27

Володимир Зеленський :"Є новий оборонний пакет від Данії – вже пʼятнадцятий. Боєприпаси, дрони та інша зброя, якої очікують наші воїни. І окрім цього, наші делегації домовились про проведення спільного двостороннього Форуму оборонних індустрій. Модернізація та зміцнення арсеналів на основі досвіду сучасної війни – це один із наших спільних пріоритетів.

Україна вдячна за кожен із проявів данської підтримки для нашої держави, для наших людей і для міжнародного права. Разом, Україна та Данія, ми дійсно змогли дати і нашим країнам, і всій нашій Європі нові безпекові перспективи."

——

There is a new defense package from Denmark - the fifteenth one. It includes ammunition, drones and other weapons awaited by our warriors. In addition, our delegations agreed to hold a joint bilateral Defense Industries Forum. Modernization and bolstering of arsenals based on the modern warfare experience is one of our common priorities.

Ukraine is grateful for every manifestation of Danish support for our country, for our people and for international law. Together, Ukraine and Denmark, we have indeed managed to give both our countries and our entire Europe new security prospects.