Володимир Зеленський :"Сьогодні ми з Прем’єр-міністеркою Метте Фредеріксен підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Данією та Україною.

Дата: 23.02.2024 22:26

Сильний документ, який підтверджує непохитну підтримку Данією нашого народу. Зокрема, на суму щонайменше 1,8 млрд євро в поточному році. Данія також підтримуватиме зусилля із забезпечення цілісного потенціалу F-16 через авіаційну коаліцію: надання винищувачів, боєприпасів, тренажерів, навчання, обслуговування.

Продовжуємо роботу над новою архітектурою безпеки для нашої держави. Дякуємо Данії за солідарність з нашим народом. Дякуємо за допомогу!"

🇺🇦🇩🇰

——

Today, Prime Minister Mette Frederiksen and I signed an agreement on security cooperation and long-term support between Denmark and Ukraine.

This is a strong document, which confirms Denmark's unwavering support for our people. It includes at least €1.8 billion in assistance for this year. Denmark will also support efforts in securing a holistic F-16 capacity through the Air Force Capability Coalition by providing fighter jets, ammunition, simulators, training, and maintenance.

We continue to work on a new security architecture for our country. We thank Denmark for its solidarity with our people. Thank you for your help!

🇺🇦🇩🇰