Набір охочих долучитися до відновлення деокупованих територій триває

Дата: 20.02.2024 12:05

Набір охочих долучитися до відновлення деокупованих територій триває

Наразі до кадрового резерву для державної служби на ДОТ готові приєднатися 2381 особа. З них 2179 – вже зараховано.

Серед кандидатів більшість – чоловіки. Вони подали 1358 анкет. Жінки відправили 1023 анкети.

Нагадаємо, проєкт зі створення кадрового резерву для деокупованих територій – експериментальний. Він передбачає підвищення кваліфікації людей, які хочуть працювати на ДОТ у державних органах влади та військових адміністраціях.

Якщо ви хочете долучитися до відновлення України та маєте необхідну освіту, перейдіть за посиланням - https://reserve.nads.gov.ua/ зареєструйтеся в системі й заповніть анкету.

Координаторами проєкту є Мінреінтеграції та Нацагентство з питань державної служби.

#Мінреінтеграції