Володимир Зеленський :"Активний день. Багато змістовних переговорів із лідерами держав і великих бізнесів."

Дата: 18.02.2024 07:55

🇺🇸 Провів зустріч із делегацією Сенату США. Україна розраховує на подальше лідерство США в захисті свободи та підтримці демократії у Європі й у всьому світі.

🇫🇮 Зустрівся з новообраним Президентом Фінляндії Александром Стуббом. Важливо, щоб підтримка Фінляндією України на шляху до членства в НАТО та Європейському Союзі була збережена.

🇬🇹 Запросив Президента Гватемали Бернардо Аревало до участі в першому інавгураційному Глобальному саміті миру на рівні лідерів держав.

🤝 Під час зустрічі із засновником Fortescue Metals Group Ендрю Форрестом приділили увагу питанням відбудови України.

🇺🇸 З делегацією Палати представників Конгресу США від Республіканської та Демократичної партій предметно обговорили ситуацію на полі бою, розвиток оборонних індустрій.

🇨🇿 З Президентом Чехії Петром Павелом – оборонну підтримку України, посилення співпраці оборонно-промислових комплексів наших країн, спільне виробництво озброєнь.

——

An active day with numerous meaningful talks with state leaders and big businesses.

🇺🇸 I had a meeting with the U.S. Senate delegation. Ukraine counts on continued U.S. leadership in defending freedom and upholding democracy in Europe and around the world.

🇫🇮 I met with President-elect of Finland Alexander Stubb. It is important to maintain Finland's support for Ukraine on its path to NATO and the European Union.

🇬🇹 I extended an invitation to President of Guatemala Bernardo Arévalo to participate in the inaugural Global Peace Summit at the level of heads of state.

🤝 During a meeting with Andrew Forrest, founder of Fortescue Metals Group, we focused on the issues of Ukraine's recovery.

🇺🇸 Together with the U.S. House of Representatives delegation of the Republican and Democratic parties, we discussed the situation on the battlefield and the development of defense industries.

🇨🇿 President of the Czech Republic Petr Pavel and I discussed defense support for Ukraine, enhancing cooperation between the defense industries of our countries, and joint arms production.