Вадим Філашкін :"Сьогодні видатному українському науковцю, релігієзнавцю Ігорю Козловському могло б виповнитись 70 років."

Дата: 16.02.2024 20:50

Він народився у Макіївці та все життя присвятив рідній Донеччині. Працюючи на благо науки, він не зупинявся ні на мить і допомагав в розбудові міжконфесійного діалогу в Україні.

Спадщина Ігоря Козловського насправді дуже широка. Коли у 2016 році окупанти захопили науковця в полон та запроторили до концтабору «Ізоляція» на 700 днів, на його підтримку висловились інтелектуали зі всього світу.

Після довгоочікуваного звільнення він продовжив працювати на благо України, доки його серце не припинило битися 6 вересня 2023 року.

Завдяки таким, як Ігор Козловський, світ дізнався більше про наш спротив злу, що намагається поглинути життя й долі людей. Виховане ним покоління інтелектуалів продовжує його справу. Нехай світлі спогади про наших героїв допоможуть нам всім скоріше перемогти темряву.

Фото: фейсбук Ігоря Козловського