Володимир Зеленський :"Провели зустріч із представниками Ради з питань підтримки підприємництва – дуже змістовну й конструктивну. "

Дата: 15.02.2024 22:04

Володимир Зеленський :"Провели зустріч із представниками Ради з питань підтримки підприємництва – дуже змістовну й конструктивну. Продовжуємо об’єднувати зусилля держави та бізнесу задля економічного зростання України. Маємо чіткий перелік найбільш нагальних питань. Працюємо, щоб знайти рішення для кожного з них.

Дякую всім, хто працює заради України та наших людей!"

——

We held a very meaningful and constructive meeting with the Council for Entrepreneurship Support representatives. Our collaboration continues to merge state and business efforts toward Ukraine's economic growth. We've set a clear list of pressing issues and are actively seeking solutions for each of them.

I thank everyone who works for Ukraine and our people!