За даними Міністерства у справах ветеранів України, в Донецькій області проживає 714 учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 17:56

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого в Україні вшановують світлу пам’ять учасників бойових дій на території інших держав. Цей день започатковано Указом Президента України в 2004 році.

За даними Міністерства у справах ветеранів України, в області проживає 714 учасників бойових дій на території інших держав.

З самого початку вторгнення агресора на територію України ветерани інших війн добровільно стали на захист рідної землі.

Хотіли б відзначити трьох учасників бойових дій Афганістану з територіальних громад Дружківки, Костянтинівки та Селидового, які зараз мужньо боронять нашу Батьківщину від російських загарбників. Це Пархоменко Володимир, Мельник Віктор та Суханов Микола, які є діючими військовими в лавах Збройних сил України.

Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в інших державах, схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які виконували бойові накази Батьківщини, як поза її межами, так і на території України.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим Героям!

За інформацією Управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації