Дата: 15.02.2024 17:50

15 лютого в Україні – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Згідно з статистичними даними командування об’єднаних сил ЗС України, в Афганістані загинули 4 тисячі українців… 72 українських воїни зникли безвісти… Майже 3 тисячі матерів втратили своїх синів, півтисячі жінок стали вдовами, 711 дітей – сиротами… Більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами… Це страшні цифри, які змушують частіше битися серця мільйонів наших співвітчизників.

З самого початку російсько-української війни й сьогодні тисячі ветеранів добровільно виступають на захист рідної української землі, захищаючи територіальну цілісність України від російських загарбників. Сьогодні класні керівники з учнями Верхньокам'янської ЗОШ говорили про те, що ми повинні пам’ятати ціну мирного безхмарного неба, яка занадто велика для кожного з нас.