Дата: 15.02.2024 16:45

Для кого, про що та чому варто проходити онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки»? Про це детально — на картках нижче.

Курс, створений UNICEF Ukraine спільно з Міністерство освіти і науки України, МВС, ДСНС України та найкращими українськими та закордонними експертами в мінній безпеці, уже повністю доступний на сайті: https://bit.ly/3wh97W0. Курс важливий та корисний для тих, хто працює з дітьми.

📚Програма включає 3 модулі, у яких 8 експертів розкажуть, як інтерактивно, цікаво й безпечно навчати дітей і підлітків правил мінної безпеки та поділяться інструментами для ефективної роботи залежно від віку дитини, формату навчання та наявності особливих освітніх потреб серед учнів.

📌Реєструйтеся, здобувайте практичні знання та успішно проходьте фінальне тестування для отримання сертифіката.

☝️Курс офіційно рекомендований Міністерство освіти і науки України для використання вчителями та методичною радою Український інститут розвитку освіти.

Спільно формуємо культуру безпеки в українських дітей та підлітків!