Дата: 15.02.2024 14:32

16 лютого у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дітей та дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». За співучасті з партнерами – центром прикладної освіти «Логос» буде проведено творчий майстер-клас для діток від 4 до 6 років з розпису гіпсових фігур.

17 лютого пройде розважальна програма для дітей «Шоу мильних бульбашок» та кінопоказ мультфільму.

18 лютого заплановані: арт-терапевтичний сеанс для дітей та для дорослих, які постраждали від бойових дій; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття, дудл-арт з Денисом Дрейманом та кінопоказ фільму «Любий Джон».

З задоволенням чекаємо вас в нашому «Культурному хабі Донеччина» за адресою: пр. Оболонський, 21Б, м. Київ (DREAM berry, Атріум Мексика, 2 поверх), реєстрація на Telegram-каналі за посиланням:

За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації