Дата: 15.02.2024 10:27

Держава гарантує надання статусу учасника бойових дій цивільним особам, які протягом першого місяця повномасштабного вторгнення (з 24 лютого по 25 березня 2022 року) самостійно або у складі добровольчих формувань стали на захист України. Це стосується осіб, які не були оформлені до складу будь-яких військових формувань чи правоохоронних органів.

🪪 Після подання необхідного переліку документів для отримання статусу, Міжвідомча комісія здійснює їхній подальший розгляд. Такий статус дає змогу користуватися соціальними пільгами для учасників бойових дій та членів їх сімей.

📌 Важливо зауважити, що для осіб, які отримали поранення, контузію чи каліцтво та не мають відповідної довідки, необхідно додати медичні документи та нотаріально завірені свідчення не менше двох свідків, які спільно брали участь у здійсненні захисних заходів під час воєнного стану.

Детальніше можна ознайомитися у нашому матеріалі ⤵️

#УБД #захисники #соціальнапідтримка