Володимир Зеленський :"Є позитив зі Сполучених Штатів: щойно Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів"

Дата: 13.02.2024 17:04

Володимир Зеленський :"Є позитив зі Сполучених Штатів: щойно Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів. Рішення, заради якого ми дуже багато працювали. Рішення, якого очікували не лише ми, а й багато інших народів, зокрема у Європі. Світ, який чекає, що американське лідерство й надалі буде твердим і допомагатиме захищати життя та берегти свободу. Це дійсно додає впевненості та мотивації.

Це був перший крок, далі – Палата представників, голосування конгресменів там. Очікуємо позитивного рішення. Сподіваємося на принципову підтримку.

Дякую кожному, хто допомагає! Дякую всім, хто цінує життя та свободу так само, як українці! 🇺🇦 🇺🇸

——"

We've got positive news from the United States – the Senate has just voted to continue the support of our country and our warriors. This is a decision that we have worked very hard for, a decision that has been awaited not only by us, but by many other nations, particularly in Europe… The world is waiting for American leadership to remain steadfast and help protect lives and preserve freedom. This truly contributes to confidence and motivation.

This was the first step, next step is the House of Representatives and the vote of congressmen there. We expect a positive decision. We hope for principled support.

Thank you to everyone who helps! Thank you to everyone who values life and freedom as much as Ukrainians do! 🇺🇦 🇺🇸