Сьогодні «Вода Донбасу» отримала дуже важливу допомогу від наших міжнародних партнерів — 2 одиниці автомобільної техніки.

Дата: 12.02.2024 16:49

Державне агентство стратегічних резервів Польщі (RARS) за фінансової підтримки уряду Норвегії (Norwegian Directorate for Civil Protection — DSB) передало підприємству пікап Mitsubishi L200 та спеціалізований автомобіль з маніпулятором Mercedes Sprinter 313 CDI.

Цей транспорт допоможе комунальникам діставатись до віддалених населених пунктів, оперативно проводити ремонтні роботи та усувати наслідки ворожих обстрілів.