Майстерня розвитку органів студентського самоврядування «aGAIN» 2.0»

Дата: 12.02.2024 22:24

Майстерня розвитку органів студентського самоврядування «aGAIN» 2.0»

До уваги адміністрації внутрішньо-переміщених закладів вищої та фахової передвищої освіти з Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей!

З лютого по червень 2024 року ПРООН в Україні планує втілити проєкт «Майстерня розвитку органів студентського самоврядування «aGAIN» 2.0», спрямований на посилення спроможності органів студентського самоврядування як носіїв потужного потенціалу ставати агентами змін та провайдерами соціальної згуртованості в громадах.

За результатами конкурсного відбору буде обрано 5 ОСС внутрішньо-переміщених закладів освіти, що візьмуть участь в проєкті цього року.

Формат Майстерні передбачає проведення 1-денного навчання на базі кожного з обраних закладів освіти для 20 представників/-ниць активної молоді та членів/-кинь відібраних ОСС, конкурсу студентських мініпроєктів, їх подальшої реалізації до середини 2024 року та фінальної події, що відбудеться в червні та об'єднає 50 студентських лідерів України.

Дану ініціативу організовано Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery - Розширення можливостей громад в Україні», та Уряду Данії.

Офіційний анонс та реєстраційна форма - за посиланням https://bit.ly/49rbt2W

Реєстрація триває до 18 лютого 2024 року.

Усі витрати, пов’язані з реалізацією даного проєкту, покриваються ПРООН.