Інструмент для пошуку рішень: Відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій ОДА, обласній ВА

Дата: 31.01.2024 17:12

31 січня пройшло засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації.

На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади; голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації Тамара Лук’янчук, голови та керівники Координаційних центрів райдержадміністрацій, районних військових адміністрацій; керівники Координаційних центрів та представники військових (військово-цивільних) адміністрацій, адміністрацій населених пунктів у Донецькій області, виконавчих комітетів міських, сільських, селищних рад; інших державних органів.

Серед важливих питань, які були обговорені на засіданні, - евакуація населення області з зони активних бойових дій до більш безпечних регіонів України; забезпечення населення, зокрема дітей, медичними послугами на територіях Донецької області, наближених до лінії зіткнення; реалізація Всеукраїнської програми ментального здоров’я у 2023 році, напрями та плани роботи на 2024 рік.

Крім того, учасники підбили підсумки роботи координаційних центрів підтримки цивільного населення області за 2023 рік та затвердили графік роботи на 2024 рік Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації.

За результатами засідання напрацьовані спільні рішення та надані відповідні доручення.

Робота Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації триває.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації