Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Званівській сільській військовій адміністрації

Дата: 30.01.2024 18:12

Сьогодні, під головуванням заступника начальника Званівської сільської військової адміністрації Миколи Олійника відбулось чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Званівській сільській військовій адміністрації у форматі онлайн-зустрічі.

У ході засідання розглянуто 5 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади, зокрема, про соціальну підтримку та гуманітарну допомогу мешканцям Званівської сільської територіальної громади, про соціальний захист дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та про проведену роботу Координаційного центру. Приділено увагу організації та плану подальшої роботи Координаційного центру.

Всі пропозиції, рекомендації та напрямки співпраці за результатами розгляду питань порядку денного було обговорено та вирішено хід їх виконання.

Робота Координаційного центру підтримки цивільного населення при Званівській сільській військовій адміністрації відіграє важливу роль у забезпеченні ефективної взаємодії між всіма структурами, які можуть бути задіяні в ситуаціях різного направлення.

Наближаємо нашу Перемогу разом!🇺🇦