Відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 30.01.2024 16:33

Відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

30 січня начальник Званівської сільської військової адміністрації Олександр Білицький спільно з головою Бахмутської РДА, начальником районної військової адміністрації Сергієм Кальяном разом з начальниками військових адміністрацій Бахмутського району узяв участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, що проходило під керівництвом голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна.

На засіданні підвели підсумки роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області у сфері цивільного захисту у 2023 році та визначили основні завдання на 2024 рік, обговорили затвердження результатів класифікації хімічно небезпечних об’єктів Донеччини. Також було розглянуто звернення Краматорської МВА про схвалення переліку аварійно-небезпечних об’єктів, які підлягають демонтажу або ліквідації.

Вадим Філашкін наголосив на відповідальності керівників громад за життя і здоров’я мешканців, які залишаються на території Донецької області. Він підкреслив: «Це стосується, у тому числі, і роботи пунктів незламності, функціонування яких повинно бути організовано в повному обсязі».