Дата: 30.01.2024 13:55

Званівська сільська військова адміністрація, на чолі з начальником Олександром Білицьким доставили на територію Званівської громади черговий вантаж з гуманітарною допомогою.

Продуктові та овочеві набори, які отримано в межах співпраці з World Central Kitchen отримали мешканці, які все ще не наважилися евакуюватися та продовжують залишатися поблизу лінії розмежування. Також надано памперси для дорослих від Project HOPE. Дана допомога доставлена до Пунктів підживлення в селі Переїзне.

За співпраці з головою Бахмутської РДА, начальником районної військової адміністрації Sergey Kalyan оперативно реагуємо на всі виклики для вирішення питань життєдіяльності громади.

В черговий раз проведено роз'яснювальну роботу з місцевим населенням щодо необхідності евакуюватися в більш безпечні регіони країни. Подбайте про себе та своїх близьких , евакуація - це складно, але необхідно!

Разом Переможемо!🇺🇦🇺🇦🇺🇦