Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2024 10:38

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 🕯️

27 січня, у день звільнення в'язнів найбільшого нацистського табору Освенцим, у світі вшановують пам'ять жертв Голокосту.

У період Другої світової війни геноцид, влаштований нацистським режимом, призвів до знищення третини усіх євреїв у світі, та представників низки інших національностей.

Мільйони невинних людей було знищено лише за належність до єврейського народу. Сьогодні нечисленні уже свідки оповідають нам про ті страшні події, а мовчазні схили та меморіали Бабиного Яру, інші місця упокоєння жертв нацизму несуть пам'ять про загиблих у віки.

Хтось загинув у гетто, таборах, хтось був вбитий у власному будинку. Таким злочинам немає терміну давності, вони не можуть бути забуті. І не повинні ніколи повторитися!

Україна, яка втратила десятки мільйонів своїх синів і доньок різних національностей внаслідок злочинів тоталітаризму, нині протистоїть російській агресії, боронячи кордони демократичного світу.

Цей день має нагадати всім тиранам і агресорам сьогоднішнього світу про небезпечність і наслідки їхніх дій. Рано чи пізно усі понесуть покарання за свої нелюдські вчинки!

Низько схиляємо голови в пам’ять про безневинно закатованих жертв…

Світла пам'ять усім загиблим...🕯️🕯️🕯️

Начальник Званівської сільської