Оперативна ситуація по області станом на ранок 21 січня.

Дата: 21.01.2024 10:29

Оперативна ситуація по області станом на ранок 21 січня.

Покровський район. Напередодні росіяни випустили 3 ракети по Новогродівці — пошкодили 55 приватних будинків, багатоповерхівку, дитсадок, школу і адмінбудівлю. Селидове зазнало 2 ударів — пошкоджено 2 п'ятиповерхівки, 8 приватних будинків, підприємство, 7 гаражів, 2 господарчі споруди, 2 нежитлові приміщення і ангар. У Мирнограді росіяни поцілили в заклад культури.

Краматорський район. У Костянтинівці пошкоджено 6 приватних будинків, школу, дитсадок і крамницю. Лиманська громада зазнала 10 обстрілів.

Бахмутський район. У Торецькій громаді пошкоджено 5 будинків: 3 у Щербинівці і 2 у Торецьку. У Часовоярській громаді пошкоджені багатоповерхівку, 3 приватні будинки і промислову будівлю. У Сіверську зруйновано будинок, ще 2 пошкоджено.

Всього за добу росіяни 11 разів обстріляли населені пункти Донеччини, поранили 2 людей. З лінії фронту евакуйовано 106 осіб, у тому числі 19 дітей.

#StopRussia