Оперативна ситуація по області станом на ранок 19 січня.

Дата: 19.01.2024 10:23

Оперативна ситуація по області станом на ранок 19 січня.

Інформація про постраждалих цивільних за добу не надходила.

Покровський район. Авдіївка зазнала 7 авіаударів. У Мар'їнській громаді під вогнем артилерії Красногорівка, Новомихайлівка і Георгіївка. У Новогродівській громаді пошкоджено приватні будинки у Галицинівці. У Гродівській громаді в Іванівці пошкоджено адмінбудівлю, клуб, колишню школу і 3 приватні будинки. Серед ночі росіяни ударили по Мирнограду — пошкоджено 3 двоповерхівки, адмінбудівлю та інфраструктурний об'єкт.

Краматорський район. У Костянтинівській громаді пошкоджено будинок у Диліївці та інфраструктурний об'єкт у Марковому.

Бахмутський район. У Званівській громаді зруйновано будинок у Переїзному. У Соледарській громаді обстріляні Роздолівка і Міньківка. У Часовоярській громаді пошкоджені 5 приватних будинків і промислова споруда. У Сіверську знищено 4 будинки, ще 13 пошкоджено.

Всього за добу росіяни 13 разів обстріляли населені пункти Донеччини. За добу з лінії фронту евакуйовано 86 людей, у тому числі 15 дітей.

#StopRussia