У застосунку Дія стартувало опитування для держслужбовців

Дата: 19.01.2024 09:20

У застосунку Дія стартувало опитування для держслужбовців

🗓️ Тривалість опитування: з 17 січня до 23 січня 2024 року (включно). Участь у ньому є добровільною, — перед цим необхідно оновити застосунок Дія.

Користувач Дії (хто підпадає під категорію) отримає сповіщення про старт опитування (після оновлення застосунку на відповідних платформах, у розділі «Сервіси» зʼявиться це «Опитування»).

ℹ️ Держслужбовці, заробітні плати яких частково компенсувались за рахунок прямої бюджетної підтримки США у 2022–2023 роках, зможуть відповісти на питання чинної системи платежів з держбюджету України.

Це стане дієвим доповненням до існуючої багаторівневої системи моніторингу та аудиту прямої бюджетної підтримки, впровадженої Урядом України, Світовим банком і USAID.

Опитування проводять Міністерство фінансів України та Міністерство цифрової трансформації України за підтримки проєкту USAID / UK aid SOERA та USAID / UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Сергій Орлов (https://www.facebook.com/sir.orlov)