Дитячий рух «Рука в руці» чекає маленьких волонтерів та проводить конкурси

Дата: 18.01.2024 15:12

Дитячий рух «Рука в руці» чекає маленьких волонтерів та проводить конкурси

Напередодні Дня Соборності України Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості ініціює створення дитячого волонтерського руху «Рука в руці».

Вітальні листівки напередодні свят, смаколики для військових, теплі речі для людей, що опинились у важкій життєвій ситуації, зроблені власноруч янголятка-обереги для захисників України, окопні свічки, в’язані шкарпетки та маскувальні сітки, – все це робили маленьких волонтерів для наближення Перемоги.

Запрошуємо найактивніших, небайдужих та ініціативних дітей долучитись до волонтерського руху «Рука в руці». Для цього треба розмістити світлину волонтерської справи з хештегом: #дитячийволонтерськийрух #рукавруці

Окрім цього, до 1 лютого 2024 року триває конкурс на кращий логотип руху, де кожен може взяти участь, розмістивши свою пропозицію за хештегом: #кращийлоготип #дитячийволонтерськийрух #рукавруці

Кількість лайків виявить саме той логотип, який стане офіційним до дитячого волонтерського руху Донеччини «Рука в руці».

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації