Вечірнє звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 17.01.2024 23:52

Володимир Зеленський :"Провів Ставку. Оперативний рівень: ситуація на фронті зараз. Доповідали командувачі. Різні напрямки: схід, південь. Також північ – протидія диверсійним групам, укріплення кордону. Був стратегічний рівень обговорення: наші дії цього року. Не тільки оборонні. Україна потребує амбітної, активної перспективи, щоб саме в нашої держави була ініціатива, а не у ворога, щоб саме від українських дій залежало завершення війни. Світ підтримує тих, хто має перспективу. І це фундаментальне завдання – зберегти ініціативу, щоб була можливість ставати сильнішими.

Дякую кожному й кожній, хто дбає про Україну, про наших людей, про нашу державу. Дякую всім, хто знищує окупанта та працює заради того, щоб Росія відповіла за все скоєне.

Слава Україні!"