Оперативна ситуація по області станом на ранок 17 січня

Дата: 17.01.2024 11:35

Оперативна ситуація по області станом на ранок 17 січня.

Інформація про постраждалих цивільних за добу не надходила.

Покровський район. Авдіївка зазнала чотирьох ракетних ударів — пошкоджено корпус лікарні. У Мар'їнській громаді з артилерії обстріляні Красногорівка, Георгіївка і Катеринівка. В Очеретинській громаді під обстріл потрапили околиці Желанного і Семенівки. У Курахівській громаді пошкоджено 4 приватні будинки у Гострому, обстріляна промзона Курахового.

Краматорський район. У Костянтинівській громаді під вогнем околиці Іванопілля, Диліївки і Предтечиного. У Лиманській громаді пошкоджено 2 будинки: у Торському і Зарічному.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 3 приватні будинки, багатоповерхівка і промислова будівля. У Званівській громаді пошкоджено 2 будинки у Званівці, обстріляні Верхньокам'янське і Переїзне. У Сіверську пошкоджено 4 будинки.

Всього за добу росіяни 7 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 82 людини, у тому числі 11 дітей.

#StopRussia