Дата: 16.01.2024 22:29

Володимир Зеленський у Давосі провів зустріч із Президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Обговорили наші двосторонні відносини, зокрема взаємодію на треку європейської інтеграції України. Скоординували наші позиції напередодні Вашингтонського саміту НАТО. Поінформував про ситуацію на полі бою. Обговорили подальшу оборонну підтримку нашої країни.

In Davos, I met with Poland’s President Andrzej Duda.

We discussed our bilateral relations, in particular cooperation on Ukraine's European integration path. We also coordinated our positions ahead of the NATO Summit in Washington. We also discussed the battlefield situation and further defense support.