Управління соціального захисту населення Бахмутської РДА повідомляє, з 01.01.2024 відновлюється робота міжрайонної медико - соціальної експертної комісії (далі - МСЕК)
Дата: 16.01.2024 07:52
Кількість переглядів: 392
Управління соціального захисту населення Бахмутської РДА повідомляє, з 01.01.2024 відновлюється робота міжрайонної медико - соціальної експертної комісії (далі - МСЕК)
м. Слов’янська за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Маломіська, 142 (з збереженням юридичної адреси підприємства – Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпровська, 14). Міжрайонна МСЕК м. Слов’янськ буде проводити первинний та повторний огляд мешканців області, які залишилися в межах Донецької області, з захворювання загального профілю, у тому числі з психіатричною патологією.