Як користуватися міграційними послугами: освітній серіал на Дія.Освіта

Дата: 15.01.2024 08:55

Як користуватися міграційними послугами: освітній серіал на Дія.Освіта.

З початком повномасштабного вторгнення понад 2,4 мільйона українців виїхали за кордон та ще не повернулися. Серед них — громадяни, які залишили домівки, не маючи при собі необхідних документів. Для зручності й безпеки в умовах міграції важливо знати, як отримати документи громадянина України за кордоном та уникнути ризиків торгівлі людьми. Про це та інші державні послуги для мігрантів — у новому освітньому серіалі «Безпечна міграція» на платформі Дія.Освіта.

📎Серіал містить 5 епізодів, після перегляду яких ви дізнаєтеся відповіді на найпоширеніші запитання, зокрема:

📌як можна відновити особисті документи;

📌як оформити українські документи за кордоном;

📌у яких країнах та містах функціонують паспортні сервіси;

📌як не потрапити в пастку торгівлі людьми.

Спікерка серіалу — українська журналістка, ведуча, громадська діячка та засновниця благодійного фонду «Фундація Катерини Осадчої» Катерина Осадча.

Дивіться освітній серіал за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/safe-migration

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства внутрішніх справ України для платформи Дія.Освіта.