Оперативна ситуація по області станом на ранок 12 січня

Дата: 12.01.2024 10:52

Оперативна ситуація по області станом на ранок 12 січня.

Ніч на Донеччині минула відносно спокійно, інформація про постраждалих не надходила.

Покровський район. У Мар'їнській громаді під артилерійським вогнем Красногорівка, Новомихайлівка та Іллінка.

Краматорський район. Костянтинівка зазнала двох ракетних ударів — ворог поцілив на територію лікарні, без пошкоджень. Також у громаді обстріляні Біла Гора, Диліївка, Предтечине, Олександро-Шультине, Неліпівка і Миколаївка.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджено приватний будинок, обстріляно Сіверськ.

Із прифронтових населених пунктів за добу евакуйовано 150 людей, у тому числі 19 дітей.

#StopRussia