Перший закордонний візит Президента України Володимира Зеленського у 24-му році.

Дата: 11.01.2024 07:27

Перший закордонний візит у 24-му році. Візит до Литви, саме до балтійських держав. І це не лише візит вдячності. Це візит нашої впевненості – спільної впевненості народів, які межують із Росією. Ми разом і не втрачаємо нашої єдності.

Президент України Володимир Зеленський

The first foreign visit in 2024. A visit to Lithuania, specifically to the Baltic States. And this is not just a visit of gratitude. This is a visit of our confidence - the common confidence of the nations bordering Russia. We stand together and we are not losing our unity.